Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

«
»

Байден назвав Саманту Пауер “голосом сумління”, вона буде членом Ради національної безпеки США в його уряді

Обраний президент США Джо Байден у середу номінував колишню посолку США в ООН Саманту Пауер на пост керівника Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), зазначивши її досвід у вирішенні кризових ситуацій у світі. Як повідомляє журналістка каналу CNN Арлетт Сенц, посада Пауер входитиме до Ради національної безпеки США.

«Пауер … співпрацюватиме з нашими партнерами в боротьбі з основними викликами нашого часу – включно з COVID-19, зміною клімату, бідністю в глобальному масштабі і відступом від демократії», – наголошується в заяві перехідної команди Байдена.

«Державниця і дипломатка, випробувана у кризових ситуаціях, посолка Пауер є лідером, що сприяє консолідації світу на шляху вирішення довготривалих конфліктів, реакції на надзвичайні ситуації в гуманітарній сфері, захист людської гідності та зміцнення верховенства закону та демократії», – йдеться далі в документі.

В оприлюдненому відео Байден також назвав Пауер "визнаним у світі голосом сумління та моральної чіткості". За його словами, на чолі агентства Пауер буде "потужною силою заснованої на принципах американської участі".

На своїй сторінці у соціальній мережі Twitter Пауер заявила, що вважає величезним успіхом можливість працювати з командою Агентства США з міжнародного розвитку.

З 2013 по 2017 рік Саманта Пауер була послом США в ООН в адміністрації Барака Обами, в складі якої Джо Байден обіймав пост віце-президента.

Журналістка за фахом, Пауер з 2009 до 2013 року входила в команду Білого дому з питань національної безпеки. За книгу «Проблема з пекла» (присвячену етнічним чисткам – Г.А.) вона була удостоєна Пуліцеровської премії.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *