Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

Як на селі ліпили…

Як на селі ліпили з…

Село Чуднівці, сім кілометрів…

Колись жвава та щіл…

Бойове мистецтво хортинг в…

На території Солони…

Відійшов у вічність Микола…

Громадськість нашог…

Про зниклі хутори Яроші…

Яроші, Іващенки &md…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

У день вшанування жертв…

У день вшанування ж…

«
»

Глава УГКЦ висловив співчуття з приводу відходу до вічності румунського греко-католицького єпископа Флорентина Кріхелмеану

З глибоким сумом ми cприйняли звістку про відхід до вічності внаслідок Covid-19 владики Флорентина Кріхелмеану, ревного працівника Господнього винограднику. Особисто та від імені всієї Української Греко-Католицької Церкви хочу висловити наші найщиріші співчуття Вашому Блаженству і всім вірним єпархії Клуж-Герли, які втратили справжнього батька і відданого пастиря. Так пише Блаженніший Святослав у листі-співчутті, адресованому Блаженнішому Лучіанові кардиналу Мурешану, Верховному Архиєпископу Фагараша і Альба-Юлії (Румунія).

Фото: FB Eparhia de Cluj-Gherla

У листі-співчутті Блаженніший Святослав розповідає, що спілкувався з покійним владикою Флорентином під час різних зустрічей, як в Україні, так і в інших частинах світу.

«Він, справді, був людиною глибокої молитви і автентичної духовності, позначеної простотою і ввічливістю. Єпископ Флорентин був правдивим свідком Христа, який турботливо працював над відродженням релігійного життя в Румунії», – відгукується Глава УГКЦ про покійного владику.

Блаженніший Святослав запевняє, що в цей болючий момент духовно єднається з родиною покійного єпископа, духовенством і всіма вірними, покладаючи свою надію на воскреслого Христа.

«Разом із Синодом нашої Церкви я запевняю вас про молитовну пам’ять, прохаючи Господа життя дарувати вічне життя Його вірному слузі владиці Флорентину. Нехай пам’ять про нього буде вічною!» – йдеться у співчутті.

Додамо, що владика Флорентин Кріхелмеану, єпископ Клуж-Герли, помер вчора, 12 січня 2021 року, від ускладнень, спричинених Covid-19, на 62-му році. Румунську греко-католицьку єпархію Клуж-Герли єпископ очолював від 2002 року.

Департамент інформації УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *