30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

«
»

Бойові медики у Гранітному

Гранітне, селище на Донеччині, що розташоване на правому березі річки Кальміус, неодноразово ставало темою новин від початку війни, адже певний час там тривали запеклі бої. Нині населений пункт знаходиться фактично на лінії розмежування. Цей місток через річку не лише розмежовує дві частини селища, він поділив саме життя місцевих мешканців, адже одна частина перебуває на підконтрольній Україні території, а інша – на тимчасово окупованій. Прохід місцевих мешканців здійснюється через блок-пости. На підконтрольній Україні території знаходяться селищна рада та школа. Діти, які навчаються в місті Гранітному, переходять сюди, до навчального закладу, вивчають українську мову та літературу, а відтак і формування дитячого світогляду мешканців селища відбувається на українському національному грунті.
Військовослужбовець на позивний «Плюсік» – бойовий медик, але окрім цього, виконує і інші обов’язки, у даний момент – здійснює пропуск цивільних. З ними захисник часто спілкується, говорить, – настрої різні, проте наявність української освіти дається взнаки. Обстановка нині у Гранітному більш-менш спокійна.
"Плюсік" у Збройних силах з 2019 року. До цього працював на швидкій у Дніпрі. Йому часто доводилося стикатися з наслідками поранень бійців на фронті, під час останнього етапу евакуації поранених, тож хлопець згодом вирішив, що потрібнішим буде саме на сході.
Ганна також бойовий медик, служить рік. До укладення контракту 23 роки працювала у різних медичних закладах. Жінка з міста Сватове, вдома на неї чекає маленька дитина, саме через неї раніше до лав Збройних сил України потрапити не могла.
А це – чудові ліки від втоми, зневіри та невпевненості у завтрашньому дні. Ці вітальні малюнки від української малечі з різних куточків країни зігрівають серця українським захисникам, що перебувають на позиціях у Гранітному.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *