30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

Талдики та Худяки: давня…

12 стародавніх посе…

Вода та очерет замість…

Ми побували безпосе…

Талдики та Худяким: давня…

12 стародавніх посе…

Розповідь про життя села…

Перестройка для меш…

Хутір Калити на Харківщині:…

На хуторі Калити ме…

«
»

Перше Різдво без брата для Венедикта XVI

Перше Різдво без брата для Венедикта XVI
Особистий секретар вислуженого Папи розповідає про те, як Венедикт XVI, який минулого року втратив свого брата, пережив ці Різдвяні свята.

VATICAN NEWS

Для Папи Венедикта XVI це було перше Різдво без брата Ґеорґа, хоча пам’ять про нього завжди присутня. Про це в інтерв’ю для Vatican News розповів архиєпископ Ґеорґ Ґенсвайн, Префект Папського Дому та особистий секретар Венедикта XVI. Він зазначив, що під час цих Різдвяних свят – перших після його смерті – вони слухали компакт-диски з різдвяними колядками у виконанні хору «Regensburger Domspatzen», деригентом якого був Ґеорґ Ратцінґер. «Для Венедикта ХVІ, – додав його секретар, – ця відсутність є раною, що завдала болю під час цих свят, але він сказав мені, що відчув розраду від Господа в певності, що його брат тепер живе в Його обіймах».

Архиєпископ Ґенсвайн розповів також про те, як в монастирі «Mater Ecclesiae» переживають період пандемії. «Щоденне життя не дуже змінилося, – зазначив він. – Ритм днів залишився той самий, хоча набагато зменшилася кількість відвідувань. Венедикт ХVІ слідкує за новинами, які надходять через телебачення, і розділяє наше хвилювання пандемією, тим, що відбувається в світі, що багато людей втрачає життя через вірус. Деякі його знайомі померли від Covid-19».

Префект Папського Дому розповів, що з фізичної точки зору вислужений Папа почувається слабким, але зберігає ясний розум. «Йому потрібно більше часу на відпочинок, – додав він, – але щодня пополудні ми виходимо гуляти у Ватиканські сади, незважаючи на холод. Кожного дня я відправляю Святу Месу, а він співслужить сидячи. Для щоденних молитов ми приготували для нього тексти із збільшеними буквами, щоб він міг слідкувати за літургією годин. І ми всі разом надалі розділяємо з ним трапезу, як завжди це робили».     

 

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *