Найкраще паливо для печей…

В селі колись пекли…

Святкування Різдва на нині…

Про те, як кілька д…

Як знайомилися хлопці й…

Кількадесят років т…

Святкування Різдва на нині…

Про те, як кілька д…

Веселе село біля Барвінкого.…

Ми зробили безпрере…

30 дворів зникло без…

Екскурсію по місцев…

«
»

За підробку виборчого протоколу голова ДВК на Львівщині отримав іспитовий термін.

62-річного Віктора Божика, який працював головою дільничої виборчої комісії у с. Зимна Вода Зимноводівської ОТГ у Городоцькому районі Львівщини під час місцевих виборів у жовтні 2020 року, суд визнанив винним у підробленні виборчої документації. Суд призначив йому покарання – 3 роки позбавлення волі з іспитовим строком 1 рік, повідомила пресслужба Львівської обласної прокуратури.

Фото https://ukradvokat.com.ua

«Голова дільничної виборчої комісії с. Зимна Вода підробив протокол про підрахунок голосів виборців на виборчій дільниці на виборах депутатів сільської ради, а саме – власноручно підробив підписи всіх членів ДВК. Це виявив один з кандидатів у народні депутати місцевої ради та звернувся у правоохоронні органи», – зазначено у повідомленні Львівської обласної прокуратури.

Згадуване порушення виявив кандидат у депутати Зимноводівської ОТГ від «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Грицько. Він повідомив, що під час складання уточненого протоколу на ДВК №460209  у партії «Самопоміч» забрали сім голосів, які віддали на користь «Європейської солідарності» та партії «Сила і честь». Через це «Самопоміч» могла не потрапити до ради цієї об’єднаної громади. При цьому на уточненому протоколі був помітним інший почерк та різниця у підписах членів ДВК.

Уточнений протокол, на якому видно інший почерк та різницю у підписах. Фото  https://zaxid.net

1 листопада Львівський окружний адміністративний суд зобов’язав Зимноводівську ТВК здійснити повторний підрахунок голосів на ДВК у Зимній Воді. Перерахунок підтвердив факт фальсифікації.

Правоохоронці проводили розслідування за ч.2 ст.158-3 Кримінального кодексу України. Пустомитівський районний суд визнав винним 62-річного голову комісії, жителя с. Суховоля Віктора Божика. Суд виніс вирок – 3 роки позбавлення волі, проте підсудний уникне ув’язнення, якщо не порушить законодавства протягом року. Також у найближчі 5 років він не зможе обіймати посади, пов’язані з виборами.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *