Допомога мешканцям прифронтових територій

Українські військовослужбовці разом з громадською організацією «Наші атланти» вже кілька років поспіль всіляко допомагають мешканцям прифронтових територій та селищ. Така підтримка є надважливою для всіх – це і продукти, і гроші, і просто фізична допомога – кому тріщини в стінах заштукатурити, кого до лікарні довезти.
В селищі Орлівське більше сотні мешканців. Сільська Рада робить все можливе для нормальної життєдіяльності людей, але багато звичних нам з вами речей для них недоступні.
Тут близько 70 будинків, де жителі змушені залишатися на свій страх та ризик. Їхати їм нікуди – тікати від війни. Найстрашніше – це звичка жити під обстрілами. Без елементарних умов: газового опалення, нормально діючих медичних закладів, магазинів, шкіл та садочків. Нам навіть складно уявити, як воно, рахувати дні, коли з мирної території привезуть хліб, молоко чи м'ясо.
Віта Віталіївна інсулінозалежна. Це її найбільша проблема, адже селищна Рада та медики не в змозі надати необхідні ліки – вся надія на Червоний Хрест та українських військовослужбовців.
Приїзду українських військовослужбовців мешканці чекають з нетерпінням. Тут наперед знають, кому дитячий одяг потрібний, кому дрова, а кому хліб. Єдиний дохід у більшості селян – пенсія 2100 грн, а лише дрова на зиму вартують у десять разів більше.
Селище Орлівське близ Павлопілля. Тут завжди чути постріли. Залишилися у власних будинках ті, кому нікуди подітись та ті, хто спроможний підтримувати елементарну життєдіяльність населеного пункту. Втім, кожен чекає на українських захисників та на вистраждану перемогу над ворогом.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *