Практика курсантів Військового інституту танкових військ

У четвертокурсників Військового інституту танкових військ Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» триває практика за військовим спрямуванням.
Упродовж двох тижнів курсанти-танкісти на навчально-тренувальному комплексі інституту набуватимуть навичок у визначенні технічного стану, відновленні силової установки й ходової частини різноманітних зразків бронетанкового озброєння і техніки. Також під час практики майбутні офіцери танкових військ удосконалять свої вміння у ремонті бронетехніки в різних умовах. Курсанти навчаються замінювати вузли й агрегати ходової частини та силової установки танка Т-64Б і бойової машини піхоти БМП-2. Також навчаються швидко і безпомилково проводити демонтаж-монтаж двигуна танка у підготовлених для цих робіт приміщеннях та в польових умовах. Усі питання, які винесені на практичну складову, знадобляться курсантам у подальшій службі на офіцерських посадах. Тому у військовому виші практиці приділяють суттєву увагу.
Окрім цього, під керівництвом викладачів навчального закладу курсанти закріплюють практичні знання з перевірки працездатності протипожежного обладнання танка, встановлюють і перевіряють прилади нічного бачення, регулюють натяжіння гусеничних стрічок техніки, ремонтують системи управління вогнем та озброєння танка та БМП.
Після закінчення практики у четвертокурсників розпочнеться напружена пора атестації за освітнім ступенем «бакалавр».

Відео: Військове телебачення України.
Журналіст: Олег Плаксій.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *