Курсанти-локаторники навчаються у «гібридному» форматі

На базі радіотехнічної бригади, що дислокується на Харківщині, відбулося показове практичне заняття з випускниками факультету радіотехнічних військ протиповітряної оборони Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.
Заняття пройшло у «гібридному» форматі. Під час приведення частини в бойову готовність «повна» до виконання функціональних обов’язків начальників розрахунків і командирів взводів долучили й самих курсантів, які відпрацювали дії з пошуку й супроводу повітряних цілей умовного противника.
Подібна форма практичних занять має на меті наочно підготувати курсантів до майбутніх посад, які вони опановуватимуть після випуску й розподілу у військові частини. Сповна ж вони закріплять здобуті знання під час подальшого стажування в цьому та інших бойових підрозділах радіотехнічних військ.
Варто зазначити, що навчальні вправи курсанти відпрацьовують на техніці як старого, так і нового парку.
Узгодження навчальних планів університету із заходами бойової підготовки у частинах і залучення до них курсантів допомагає майбутнім офіцерам швидше опанувати особливості служби у підрозділах, здобути необхідні практичні навички застосування сучасного озброєння й техніки протиповітряної оборони.

Відео: Військове телебачення України.
Журналіст: Олег Плаксій.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *