Владика Іван Кулик освятив наріжний камінь під будівництво соціального центру

18 січня 2021 року, владика Іван Кулик, єпископ Кам’янець-Подільської єпархії УГКЦ, при Катедральному храмі Різдва Пресвятої Богородиці міста Хмельницького звершив Чин освячення наріжного каменя початку будівництва соціального центру.

У день Навечір’я Богоявлення Господнього аАрхиєрей служив Вечірню з Літургією святого Василія Великого у співслужінні з синкелом Кам’янець-Подільської єпархії о. Іваном Данкевичем. Опісля, згідно літургічного чину, молились Чин Великого Йорданського водосвяття, відтак окропили усіх освяченою Йорданською водою.

Метою будівництва нового соціального центру є розширення діючого центру підтримки дітей з обмеженими можливостями для включення нового відділення для дітей та підлітків, який все ще потребує відвідування школи. Створення дошкільного закладу з діагностичним центром дозволяє діагностувати пошкодження слуху в ранньому віці і розпочати ефективну медико-соціальну реабілітацію.

Окрім створення двох соціальних підприємств: кафе та кондитерської, молоді люди з обмеженими можливостями отримують знання, необхідні для подальшої роботи. Для літніх молодих людей також буде можливість закінчити професійне навчання у ремісництві чи домашньому господарстві в центрі.

Пресслужба Кам’янець-Подільської єпархії

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *