В Коломийській єпархії вшанували пам’ять праведного митрополита Андрея Шептицького

В часі різдвяних свят у парафії Ввведення в храм Пресвятої Богородиці с. Поляниця Яремчанського деканату Коломийської єпархії УГКЦ відбулося вшанування постаті праведного Андрея Шептицького. Пам’ять митрополита вшанували з нагоди 120-ої річниці від його інтронізації на Галицький митрополичий престіл.

Отець Богдан Скирчук, настоятель храму, представив Михайла Перуна, директора Фундації «Андрей» і співавтора книги «На скелі віри. Митрополит Андрей Шептицький». Священник наголосив на тому, що «на даному етапі – це найповніша біографія праведного Андрея Шептицького, представлена у формі альбому з нотатками, що робить зріз історії Української Греко-Католицької Церкви крізь призму вчення Андрея Шептицького».

Після слова-представлення д-р Михайло Перун зробив презентацію книги-фотоальбому «На скелі віри. Митрополит Андрей Шептицький», розповівши про основні віхи життя та діяльності митрополита Андрея Шептицького, душпастирську діяльність, його вклад у розбудову Церкви та Української Держави.

Після презентації книги відбувся показ документального фільму «Андрей Шептицький: актуальне». Автор фільму – Михайло Перун, режисер – Святослав Козак, сценарист – Тетяна Кузмінчук.

«Переглянувши фільм про нашого великого Митрополита Андрея, можемо ствердити і ще раз переконатися, що його ідеї, ініціативи та справи живуть і далі для духовного та суспільного добра нашого народу: і Національний музей у Львові, і Український Католицький Університет, і організація Пласт, і Народна лічниця – інституції, що служать для кожного з нас» – підкреслив о. Богдан після перегляду фільму.

Завершилося вшанування постаті митрополита Андрея Шептицького у парафії Ввведення в храм Пресвятої Богородиці с. Поляниця дзвінкою гуцульською колядою.

Департамент інформації УГКЦ
за повідомленням о. Богдана Скирчука

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *