Блаженніший Святослав у відеокатехизах покроково пояснює зміст «Символу віри»

Нова серія катехиз Отця і Глави УГКЦ в рамках проєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» присвячена поясненню змісту Нікейсько-Царгородського «Символу віри», відомого також як молитва «Вірую». Відеокатехизи Глави Церкви виходять в ефір щосуботи о 21:00 на каналах «Живого телебачення» в YouTube та в Facebook.

Як відомо, «Символ віри» складається із дванадцяти членів, кожному з яких Глава УГКЦ присвячує окремий випуск. Так у двох останніх катехизах він пояснив перших два: про віру Церкви в Бога Отця та віру в божество Ісуса Христа.

«Прихильники Арія називали Сина Божого простим створінням. Вони заперечували, що Він споконвічно, співбезначально існував з Отцем ще перед початком створення світу. Тому тут ми чуємо такі слова: “Бога істинного від Бога істинного, родженого і несотвореного, єдиносущного з Отцем”. Отже, святі отці підкреслили, що Син Божий не є створінням. Не було якогось моменту, коли б Він не існував. Як понадчасово Отець є Отцем, так і понадчасово Син є Сином. Він є роджений, але не створений», – зазначив Предстоятель в останній відеокатехизі.

У новому випуску, який вийде в ефір у найближчу суботу, Блаженніший застановиться над третім реченням молитви «Вірую» – про воплочення Сина Божого і прийняття ним людської природи.

Запрошуємо в захоплюючу духовну мандрівку Нікейсько-Царгородським «Символом віри» разом з Отцем і Главою нашої Церкви Блаженнішим Святославом! Приєднуйтесь щосуботи о 21:00 на YouTube-каналі та Facebook-сторінці «Живого телебачення»!

Департамент інформації УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *