УГКЦ запрошує до спільної екуменічної молитви онлайн

У неділю, 24 січня 2021 року о 18.00, в рамках “Тижня молитов за єдність християн”, відбудеться онлайн трансляція екуменічного Молебню з патріаршого собору Воскресіння Христового Української Греко-Католицької Церкви за адресою м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська.

Молитву очолить Владика Богдан Дзюрах, Секретар Синоду Єпископів Української Греко-Католицької Церкви.

На жаль з огляду на карантинні обмеження “Тиждень молитов за єдність християн” у 2021 році буде виглядати інакше ніж у попередні роки, коли спільно молились духовенство католицької, православної та протестантських Церков. Цієї неділі заохочуємо усіх християн долучитись до екуменічного Молебню за посередництвом прямої трансляції «Живого телебачення» щоб спільно з християнами усього світу солідаризуються у нашому бажанні єдності.

Пригадаємо, що головна тема Тижня молитов за єдність християн у 2021 році – «Хто перебуває у моїй любові, той багато плодів приносить». Її запропонувала жіноча чернеча спільнота Граншана, зі Швейцарії (Grandchamp). Починаючи з 1930-х років, монахині відкрили свої двері для всіх християн, які забажали віддатися на служіння Божому слову, не зважаючи на вік, конфесію, країну чи навіть континент. А молитва за християнську єдність була і залишається в серці цієї спільноти від початку її заснування.

Комісія УГКЦ з міжконфесійних і міжрелігійних відносин

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *