Не розмовляти в транспорті, щоб вберегтись від COVID-19, радять у Франції. В Британії попереджають про небезпеку нового штаму

Академія лікарів Франції радить «уникати розмов та телефонних дзвінків» під час поїздок у метро, автобусах а також там, де неможливо дотримуватись соціальної дистанції. Таку пораду науковці оприлюднили в п‘ятницю, пише AP.

В громадському транспорті обов’язкове носіння масок, але, відзначають дослідники, пасажири часто знімають, або послаблюють маску, коли говорять по-телефону.

Раніше американські дослідники опублікували свої поради, щодо дотримання більшої соціальної дистанції та вибору масок з огляду на поширення нового більш заразного штаму коронавірусу.

У п‘ятницю головний науковий радник уряду Британії Патрік Велленс повідомив, що новий штам коронавірусу може виявитись не лише більш заразним, але і більш смертоносним, але наголосив, що дані не є остаточними.

Велленс заявив, що для 60-річного чоловіка, який заразився звичайним видом COVID-19 «в середньому, є ризик, що на 1000 інфікованих приблизно 10, на жаль, помруть». «З новим штамом, на 1000 інфікованих можна очікувати, що 13-14 помруть».

«Хочу додати, щодо цих цифр існує багато невизначеності, – зауважив Велленс, – ми маємо працювати, щоб чітко це визначити, але, очевидно, викликає занепокоєння те, що є збільшення смертності та збільшення заразності».

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *