Знову в строю: флотські ліцеїсти повернулися після дистанційного навчання

Після закінчення карантинних обмежень з 25 січня вихованці Військово-морського ліцею імені віцеадмірала Володимира Безкоровайного нарешті розпочали освітній процес в очному форматі.
Одразу по прибуттю до ліцею діти пройшли бар’єрний огляд, була проведена попереджувальна робота з метою недопущення можливості поширення коронавірусної інфекції (СОVID-19) серед ліцеїстів.
Незабаром у вихованців закладу після дистанційного навчання буде проведено перевірку тих матеріалів, які надавалися онлайн, аби визначити рівень знань. Після чого старший курс розпочне підготовку до ЗНО, яке стартуватиме в травні, а для першого курсу викладачі скорегують навчальний процес так, щоб покращити ті знання, які вони не змогли до кінця опанувати дистанційно.
Варто зазначити, що наразі майбутні випускники флотського ліцею максимально зосереджують зусилля й остаточно обирають вищий навчальний заклад, куди незабаром вступатимуть. За декілька днів для них проведуть мандатну комісію з орієнтуванням щодо вступу до ВВНЗ. За оцінками керівництва закладу, попередньо – це більше ніж 80%, з них левова частка, більше ніж 50%, традиційно вступатимуть до флотського вишу.
Нагадаємо, що у Військово-морському ліцеї імені віцеадмірала Володимира Безкоровайного з 1 лютого розпочинається вступна кампанія. Як і минулого року у зв’язку з пандемією прийом документів відбуватиметься онлайн.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *