Кардинал Краєвський про особисту боротьбу з коронавірусом

Кардинал Краєвський про особисту боротьбу з коронавірусом
На переконання Папського Елемонізинарія, який завжди поспішає з допомогою до потребуючих та тих, які наражаються на небезпеку зараження коронавірусом, COVID-19 вчить всіх нас великої покори, адже він може торкнутися кожного, незважаючи на соціальне становище, титули, посаду чи інші здобутки людини.

о. д-р Теодосій Р. Грень, ЧСВВ / о. Krzysztof Ołdakowski, SJ – Ватикан

Серед великого числа тих, які були заражені коронавірусною інфекцією, є кардинал Конрад Краєвський, Апостольський Елемонізинарій. В розмові з редактором польського відділу Радіо Ватикану – Vatican News він поділився своїм досвідом боротьби з цією часто смертоносною інфекцією.

Досвід хворого

Спершу Папський Роздавач милостині розповів, що через зараження вірусом йому довелося провести 11 днів в лікарні, де він почувався повністю беззахисним: «Це інша людина приймає рішення про перебіг терапії, про те, які дії необхідно зробити». Щодо цього вірусу прикрим є те, що ніхто, навіть лікар, не може передбачити, як буде розвиватись хвороба і що буде з інфікованою людиною. «Після мене прибули ті, які перебували в гіршому стані, ніж я, і вийшли з лікарні. Прибули ті, які були в дуже доброму стані, але сьогодні ми молимося за них, адже їх вже немає», – мовив далі кардинал Краєвський.

Час переосмислення

«Ця зупинка життя є для нас дуже потрібною, бо ми починаємо задумуватись над минулими роками, робимо іспит совісті», – зазначив далі співрозмовник ватиканського журналіста, ділячись тим, що особисто він знову дістав свій заповіт, намагаючись пристосувати його до актуальної ситуації. Крім цього, людина «починає краще розуміти наскільки важливою в її житі є дружба», якою під час хвороби на коронавірус ми можемо втішатися лише на відстані.

«Однак, передусім, приходить думка про те, що наше життя не залежить від нас, що воно, насправді, перебуває в Божих руках. Є ті, які вмирають дуже молодими, і ми не знаємо чому так стається, а є ті, які вже дуже похилі віком і не можуть померти, хоча й хотіли б цього, адже вони дуже страждають. Це є однією із великих таємниць, до якої ми наближаємося задля цього підступного вірусу, який вражає немов злодій, і якщо заражений не отримує допомоги в потрібний момент, він відходить від нас», – підсумував Папський Роздавач милостині.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *