Візит кардинала Пароліна до Камеруну: знак уваги Папи до Африки

Візит кардинала Пароліна до Камеруну: знак уваги Папи до Африки
Державний Секретар відвідуватиме країну протягом тижня, зустрічаючись із представниками влади та місцевою католицькою спільнотою.

VATICAN NEWS

Державний Секретар Святого Престолу кардинал П’єтро Паролін від 28 січня по 3 лютого 2021 року перебуватиме в Камеруні. Під час подорожі його супроводитиме співробітник Відділу в справах стосунків з державами монсеньйор Іван Сантус.

Подорож має на меті, зокрема, в теперішньому стані гуманітарної надзвичайної ситуації, спричиненої коровірусом, стати черговим виявом близькості Церкви та Святішого Отця до Африканського континенту, землі, багатою людяністю, але позначеної багатьма стражданнями. Крім того, вона прагне стати конкретним вираженням «спільних, солідарних зусиль з боку всіх на захист і сприяння гідності та добру всіх і на користь зацікавлення співчуттям, примиренням, зціленням, пошаною та гостинністю», до чого Папа закликав у посланні з нагоди цьогорічного Всесвітнього дня миру, що відзначався 1 січня на тему: «Культура піклування як дорога до миру».

Програмою візиту передбачені зустрічі з представниками влади країни. Кардинал Паролін також відслужить Святу Месу в катедральному соборі Баменди, під час якої накладе паллій на місцевого архиєпископа Ендрю Нкеа Фуанію. Державний Секретар також відвідає осередок «Вогнище надії» в Яунде, заснований сорок років тому єзуїтом Івом Лесканом для допомоги дітям вулиці та молодим в’язням.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *