«Вибір вакцини важливий не лише з точки зору її ефективності, але й технології створення», – Глава УГКЦ на засіданні ВРЦіРО

Ключовим є те, щоб держава забезпечила громадянам вільний вибір: вакцинуватися чи ні, а також – якою саме вакциною. На цьому наголосив Блаженніший Святослав, Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви, на засіданні Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, яке відбулося 27 січня 2021 року в Києві. На зустрічі було окреслено позицію ВРЦіРО відносно питання вакцинації від COVID-19 в Україні.

Фото: pomisna.info

«Питання вакцинації – це не релігійна, а медична проблема. Релігійні діячі не повинні бути промоутерами цього, бо це є в компетенції медичних працівників, які повинні всебічно інформувати співгромадян про переваги і ризики вакцинації. Головне, щоб вакцинація була добровільною, ефективною та доступною», – підкреслив Блаженніший Святослав.

Він наголосив, що ключовим є те, щоб держава забезпечила громадянам вільний вибір: вакцинуватися чи ні, а також – якою саме вакциною. За словами Глави УГКЦ, вибір вакцини важливий не лише з точки зору її ефективності та безпечності, а також і технології її створення, адже деякі вакцини створюються у спосіб, який порушує значні етичні питання.

Читайте також: Блаженніший Святослав: «Немає жодних релігійних причин, щоб оминати вакцинацію»

Варто зазначити, що, відповідно до Положення про ВРЦіРО, головування у Раді Церков на наступний піврічний період перейшло до Блаженнішого Святослава, Отця і Глави Української Греко-Католицької Церкви.

Департамент інформації УГКЦ
за матеріалами ВРЦіРО

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *