Вакцина Novavax показала майже 90% дієвість проти коронавірусу, заявляє компанія

Американська біотехнічна компанія Novavax повідомила, що розроблена нею вакцина від коронавірусу під час випробувань у Великій Британії виявила дієвість у запобіганні COVID-19 на рівні в середньому 89,3%.

Novavax зараз також завершує випробування цієї вакцини в лікарнях у Сполучених Штатах, в Мексиці та в Австралії.

Британський уряд привітав появу результатів випробування у своїй країні, наголосивши, що для успішного щеплення населення потрібно якомога більше різних вакцин.

«Наша установа, яка ліцензує медикаменти, тепер перевірить цю вакцину, яку вироблятимуть в Тісайд (на півночі Англії), і в разі затвердження ми вже маємо замовлених 60 мільйонів доз», – написав прем’єр-міністр Борис Джонсон у Twitter.

Випробування показують, що вакцина Novavax на 95,6% дієва щодо початкового штаму вірусу, який спричиняє COVID-19, але цей показник дещо нижчий – 85,6% у випадках нового штаму, виявленого у Великій Британії і ще нижчий у випадках зі штамом коронавірусу в Південно-Африканській Республіці.

Розробники вакцини Novavax кажуть, що вона вирізняється від вже використовуваних вакцин від коронавірусу зокрема тим, що поєднує штучно створений протеїн коронавірусу з рослинним складником, який мав би посилювати імунну реакцію людського організму.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *