Вшанування Героїв Крут у Харкові

29 січня біля пам’ятного знака на честь проголошення декларації про Державний суверенітет України відбулося вшанування Героїв Крут. Акція розпочалася з проведення панахиди за полеглими героями, яку очолив Екзарх Харківський Владика Василій (Тучапець). У своєму слові Владика Василій згадав про патріотизм та жертовність юнаків під Крутами, які призупинили більшовицький наступ та створили всі передумови для того, щоб Українська держава далі мала змогу розвиватися.
Біля пам’ятного знака вже традиційно були виставлені свічки у формі хреста.
Громадське вшанування продовжили виступи СУМівців, які наголошували на актуальності подвигу крутян, на висновках, які мусять зробити сучасні покоління з помилок минувшини. Слова акцентувалися на тому, що найкращою пам’яттю про героїв буде наша спільна віра в перемогу над ворогом і постійна готовність до неминучих боїв з окупантом, до дієвого опору московській навалі у всіх сферах соціального, духовного і культурного життя сучасної України.
Ми переконані, що подвиг Героїв Крут буде надихати українців на сміливі вчинки, адже він став символом незламності й стійкості українських воїнів.
Століття тому держава не змогла зберегти свою незалежність через чвари, розбрат та зовнішніх ворогів, тому трагічна історія тих часів має стати уроком для України сьогодні.
Дякуємо всім присутнім за участь і проявлену повагу до Героїв.

Завершився захід спільним виконанням гімну України.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *