Про відновлення капеланського служіння у Пенітенціарній системі говорили у Києві

Продовжується взаємодія Душпастирської ради з питань релігійної опіки у пенітенціарній системі України з Міністерством юстиції з метою відновлення капеланського служіння для духовних потреб в’язнів і персоналу ДКВС.

28 січня 2021 року у приміщенні центрального апарату керування пенітенціарною системою відбулася нарада щодо Розробки положення про душпастирську обліку у пенітенціарній системі, яке ляже в основу законодавства про служіння капеланів у в’язниці. У зустрічі взяли участь заступник начальника департаменту Наталія Рибалка, представник управління департаменту з питань ресоціалізації засуджених Олександр Гужва. Душпастирську раду представляли її Голова священик Віктор Яценко УПЦ, пастор В’ячеслав Когут УЦХВЄ, священник Костянтин Пантелей УГКЦ.

В результаті зустрічі було прийнято алгоритм подання пропозицій та їх розгляду і прийняття для повернення в’язням їх конституційних прав на душпастирську опіку. Сподіваємося на швидке вирішення проблеми зняття перешкод.

Це вже третя зустріч з компетентними представниками керівництва Міністерства юстиції, що здійснює управління пенітенціарною системою. Питання повернення священиків-капеланів до свого служіння у системі та впровадження штатного капеланства є прерогативою подальшої взаємодії Церков і Мінюсту.

Пенітенціарне душпастирство УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *