Львів’ян запрошують придбати благодійну стрітенську свічку і стати меценатами проєктів капеланського служіння

У гарнізонному храмі Святих апостолів Петра і Павла ЛА УГКЦ до світлого празника Стрітення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа розпочався доброчинний продаж воскових свічок на підтримку благодійних проєктів Фундації святого Миколая.

«Пам’ятаймо, що свічка – символ світла. Хоч би якою сильною була темрява, коли ми запалимо свічку, вона щезає!» – заохочують до благочинної акції організатори.

Довідка. Фундація святого Миколая покликана реалізовувати проєкти, що пов’язані з капеланським служінням серед військових, сиріт, студентів та в’язнів. Зокрема, завдяки фонду стали можливими паломництва військових та курсантів до святих місць, дні духовної віднови для учасників АТО, проведення таборів для сиріт і студентів. Отримали підтримку сім’ї біженців із Луганська та Донецька, а також допомогу діти з особливими потребами, постраждалі в результаті ДТП і малозабезпечені родини. Це також підтримка студентського театру «САД» та студентської англомовної школи. Це щоденна духовна опіка бійців АТО на Яворівському полігоні, та проведення для них екскурсій до м. Львова та святих місць. Також завдяки Фундації для українських воїнів, які перебувають у зоні АТО, закуповують вервички, медалики, хрестики, друкують іконки та буклети  із молитвами.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами https://kapelanstvo.info

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *