Папа візьме участь у відзначенні Міжнародного дня братерства

Папа візьме участь у відзначенні Міжнародного дня братерства
Святіший Отець приєднається у віртуальний спосіб до зустрічі, що відбуватиметься в Абу-Дабі, під час якої також буде вручено першу «Премію шейха Заїда задля загальнолюдського братерства».

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Папа Франциск відзначить перший Міжнародний день загальнолюдського братерства, що припадає на четвер, 4 лютого 2021 р., взявши участь у онлайн-заході, організованому шейхом Мухаммедом бін Заїдом в Абу-Дабі, столиці ОАЕ, за участі Великого Імама Адь-Азгар Ахмада Аль-Таїба, Генерального Сектретаря ООН Антоніо Ґуттереша та інших особистостей.

При цій нагоді відбудеться вручення «Премії шейха Заїда задля загальнолюдського братерства», що натхнена «Документом про загальнолюдське братерство». Зустріч і церемонія транслюватимуться о 15:30 київського часу на порталі Vatican News.

Будувати мир через зустріч

«Це відзначення відповідає на чітке запрошення, з яким Папа Франциск звернувся до всього людства, аби будувати теперішність миру в зустрічі з іншим», – підкреслив кардинал Міґель Анхель Аюсо Ґіхот, Голова Папської Ради міжрелігійного діалогу. «У жовтні 2020 року це запрошення стало ще невідкладнішим з публікацією енцикліки Fratelli tutti. Ці зустрічі є способом здійснення справжньої соціальної дружби, про що просить Святіший Отець», – додав він.

Від документа про братерство до міжнародного дня

06/12/2019

Папа й Імам Аль-Азгар пропонують ООН відзначати Всесвітній день братерства

23/12/2020

ООН проголосила 4 лютого Днем загальнолюдського братерства

Два роки тому, під час Апостольської подорожі до Об’єднаних Арабських Еміратів, Папа Франциск і Великий Імам Ахмад Аль-Таїб 4 лютого 2019 р. підписали «Документ про загальнолюдське братерство задля світового миру та спільного співжиття». Релігійні провідники присвятили півтора року праці над ним.

Через кілька місяців було створено Високий Комітет загальнолюдського братерства, завданням якого є впровадження в життя згаданого документа, розробляючи та здійснюючи конкретні ініціативи. Серед іншого, ним було створено «Премію шейха Заїда за загальнолюдське братерство», щоб нагороджувати людей, які відзначилися у ділянці сприяння братерству.

Наприкінці минулого року, 21 грудня, Генеральна Асамблея ООН схвалила пропозицію про відзначення 4 лютого, в день підписання згаданого документа, Міжнародного дня загальнолюдського братерства.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *