Водолази-спецпризначенці обстежували один з пунктів базування ВМС

Завдання, які стоять перед ВМС України, потребують наявності спеціальних підрозділів для виконання специфічних завдань. Особовий склад таких підрозділів повинен мати неабияку психологічну, ідеологічну, фізичну та бойову підготовку. Військовослужбовці протидиверсійних підрозділів систематично тренуються і як водолази – їх задача обстеження дна та підводних частин кораблів на наявність сторонніх та небезпечних предметів.
Такі тренування відбуваються систематично, незалежно від пори року чи погоди. Цього дня перед військовослужбовцями було поставлене завдання відпрацювати пошук вибухонебезпечних предметів на дні моря та обстежити корпуси кораблів та катерів.
Вимоги, які стоять перед протидиверсійним підрозділом, потребують постійного вдосконалення вмінь та посиленої спеціальної підготовки особового складу, адже на військових спецпризначенців покладається завдання з захисту акваторії, протидії диверсіям, тероризму і піратству, охорони військово-морських баз та ліквідації диверсійно-розвідувальних груп.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *