В умовах війни країна, що зазнала терористичного нападу, має право на захист

В умовах війни країна, що зазнала терористичного нападу, має право на захист (Заява правління Київської організації НСЖУ)

Упродовж багатьох років національні інформаційні ресурси свідомо і цілеспрямовано руйнували, витісняли на маргінес. Сприяла цьому, на жаль, і політика державних органів, завданням яких мав би бути розвиток національного інформаційного простору. Не зайняли належної наступальної позиції щодо захисту національної преси, радіо і телебачення, і професійні журналістські організації. Це так, і це, як би не було прикро, потрібно визнати.

Завданням руйнації, вочевидь планованої і керованої, була, як засвідчили наступні події, експансія російської інформаційної продукції, що набула форм фактичної медіаокупації українського інформаційного простору. Редакційна політика «експортованих» ЗМІ, диктована з Кремля, спрямована на привнесення і розпалювання конфліктів в українське суспільство, його розмежування за різними, будь-якими, ознаками, насаджування російських смислів і бачення українського шляху.

Правління Київської організації НСЖУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *