Голова комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я зустрілася з духовенством Кам’янець-Подільської єпархії

У рамках єпархіальних зборів Кам’янець-Подільської єпархії УГКЦ, які очолив владика Іван Кулик, відбулась зустріч голови Патріаршої комісії УГКЦ душпастирства охорони здоров’я, сестри Севастіани Карвацької з духовенством єпархії.

Сестра Севастіана ознайомила священників з працею та планами, які комісія виконує для добра відносин між Церквою та системою охорони здоров’я, представила тренінгові системи для медичних капеланів, волонтерів та священиків, які хочуть долучитись до співпраці із комісією.

Сестра поділилася досвідом праці та знаннями щодо «Місії Рахиль», представила наукові видання комісії, які є фундаментом доброї праці медичного капелана. Після загальних зборів, з благословення владики Івана Кулика, відбулась тісніша зустріч лише з медичними капеланами єпархії.

Єпархіальна комісія душпастирства охорони здоров’я представила свої напрацювання у розвитку медичного капеланства на місці.

Відбулось обговорення річного плану комісії та проєктів, які зараз є на першому плані до виконання. Медичні капелани мали змогу особисто спілкуватися з головою патріаршої комісії, задавати їй свої питання та висловлювати пропозиції щодо розвитку і співпраці.

На завершення зустрічі, було вирішено спільними зусиллями розвивати діяльність комісії на єпархіальному рівні та організувати навчальні тренінги для медичних капеланів і лікарів.

Також сестра Севастіана підготувала подарунки для кожного медичного капелана єпархії: навчальні видання, які потрібні для кращого вишколу капелана.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами http://zdorovia.ugcc.org.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *