Голові Івано-Франківського суду прислали хабар рекомендованим листом.

Голові Івано-Франківського апеляційного суду намагалися передати хабар у розмірі 1 тисяча гривень рекомендованим листом. Вища рада правосуддя звернулася до Офісу генпрокурора з проханням розслідувати злочин за фактами, викладеними у повідомленні голови суду Богдана Гриновецького.

Фото https://kurs.if.ua

На початку грудня Богдан Гриновецький заявив у Вищу раду правосуддя та Офіс генпрокурора, що на адресу Івано-Франківського апеляційного суду рекомендованим листом надійшла заява громадянина. Також у конверті було виявлено 1 тисячу гривень. 

Керівниця апарату суду повідомила про цю подію поліцію. Слідчо-оперативна група провела у приміщенні суду необхідні процесуальні дії і розпочала з’ясування обставин.

«Ці обставини мають ознаки неправомірного впливу на апеляційний суд, оскільки в провадженні суду перебувала апеляційна скарга громадянина на рішення Рожнятівського районного суду про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою», – заявив Богдан Гриновицький до ВРП.

Фото www.facebook.com/ifacourt

За його інформацією, колегія апеляційного суду розглядала згадувану справу 17 листопада. До своєї заяви Гриновецький додав копії конверта, заяви і протокол огляду місця події.

24 грудня 2020 року Івано-Франківська місцева прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом втручання в діяльність суддів вказаного суду.

Зазначимо, з 19 жовтня 2020 року, коли Івано-Франківськ потрапив в червону COVID-зону, карантинні обмеження посилили. Кількість відвідувачів Івано-Франківського апеляційного суду, в якому працівники почали хворіти на коронавірус, звели до мінімуму. Зокрема, учасників справ дозволено було пропускати до приміщення суду не раніше, ніж за 15 хвилин до початку судового розгляду, а кореспонденцію рекомендували передавати у листами.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *