Байден: Пентагон створить робочу групу з питань протистояння Китаю

Президент США Джо Байден оголосив про створення робочої групи на рівні Пентагону для розробки стратегії протистояння Китаю як основному супротивнику.

«Таким чином ми відповімо на виклик Китаю і забезпечимо перемогу народу Америки в конкуренції майбутнього», – наголосив Байден у своєму першому виступі у Пентагоні в якості головнокомандувача в середу.

«Ми маємо відповідати на загрози та можливості, що надають нові технології, посилювати наші спроможності в кіберпросторі і підтримати нашу здатність відігравати провідну роль у часи конкуренції як у морських глибинах, так і у відкритому космосі», – додав він.

У своєму виступі президент під час події, присвяченій вшануванню афроамериканців, які служать в американських збройних силах, президент наголосив на важливості підтрмки американських військових, незалежно від їхньої раси, релігії, статі, або сексуальної орієнтації.

«Ви беззаперечно – найкращі збройні сили в історії», – сказав Байден.

В той же день Байден провів свою першу телефонну розмову в якості президента США з президентом Китаю Сі Цзіньпіном.

Американський президент наголосив на занепокоєності США несправедливою економічною політикою Пекіна а також порушеннями в сфері прав людини, йдеться у заяві Білого дому, виданій за результатами розмови.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *