Іконописна школа УКУ «Радруж» започатковує унікальні курси

Курс іконопису для початківців – це відкриття нового «архипелагу» – нові друзі, чудові вчителі, захоплюючий світ давнього мистецтва, унікальна «мова» для розмови з Богом і про Бога.

Навчання аудиторне по суботах з 10.00 до 17.00 у зручних приміщеннях філософсько-богословського факультету УКУ, теорія онлайн (перегляд відео лекцій у довільний час). Початок курсу 20 лютого. Детальніше:http://radruzh.org/news/ikonopys-0/

Онлайн-курс Соломії Тимо «Літургійний рікбогослов’я великих свят крізь призму іконографії» розрахований на п’ятнадцять зустрічей у вечірній час. Початок курсу 10 лютого. Великий обсяг інформації подаватиметься в легкій, доступній формі. Споглядаючи та «читаючи» ікони, ви пізнаєте багато нового про історію спасіння, вчення Церкви, церковні свята. Пропущені лекції можна буде послухати у записі. Детальніше: http://radruzh.org/news/svjata/

Онлайн-курс «Літургія і мистецтво» – четверо викладачів «Радружу» і двоє гостьових лекторів створять вам «стереоуявлення» про змісти і образи Літургії як унікального місця зустрічі людини з Богом. Найкращі спеціалісти з відповідних галузей допоможуть збагнути усю красу та велич бенкету, який підготував Господь для кожного. Навчать, як за розмаїттям традицій та форм побачити постійну присутність Бога.

Лекції з літургіки ви зможете прослухати в записі. Мистецька частина курсу розпочинається 18 лютого.

Запис на курс триває. Детальніше:http://radruzh.org/news/liturgija/

Деталі телефонами: 097 111 08 10 (Соломія) та 068 069 17 30

Представники Іконописної школи «Радруж» Українського католицького університету запевняють, що радо поділяться своєю любов’ю до світу ікони з усіма охочими пізнати цей світ.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами https://ct.ugcc.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *