Instagram видалив сторінку сина Роберта Кеннеді, який виступає проти вакцинації

Instagram видалив аккаунт активіста Роберта Кеннеді-молодшого, який виступав проти вакцинації. Кеннеді-молодшого називали одним із найвідоміших противників вакцинації у США. В своєму нещодавньому коментарі Кеннеді-молодший критикував головного інфекціоніста США, доктора Ентоні Фаучі, і заявляв, що той "передав країну до рук фармацевтичних гігантів".

«Ми видалили цей аккаунт за неодноразове поширення розвінчаних заяв про коронавірус та вакцини», – заявив представник Facebook – компанії, якій належить Instagram.

Кеннеді, син покійного колишнього генерального прокурора, сенатора і кандидата в президенти США Роберта Кеннеді, неодноразово виступав проти вакцин.

Як повідомляє журналістка видання New York Times Меггі Габерман, у 2016-му році Кеннеді заявив, що говорив із Дональдом Трампом про свої погляди щодо вакцинації.

Він лобіював в Конгресі положення, яке дозволяло б батькам не виконувати вимоги штатів про вакцинацію їхніх дітей.

У понеділок компанія Facebook заявила, що видалятиме пости, які поширюють неправдиву інформацію "щодо вакцин проти COVID-19 та вакцин загалом".

Компанія заявила, що видалятиме фальшиві закиди, включно із закидами про те, що COVID-19 штучно створено, вакцини не є ефективними, що хвороба безпечніша за вакцини проти неї, і що вакцини є токсичними, небезпечними, чи викликають аутизм.

Критики звинуватили компанію у цензурі.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *