Китай заборонив трансляцію у країні Всесвітньої служби Бі-Бі-Сі

У Китаї заборонили трансляцію Всесвітньої служби Бі-Бі-Сі (BBC World News – англ.), пояснивши це буцімто "серйозним порушенням" з боку цього ЗМІ вимог Китаю щодо правдивості та ін. У Бі-Бі-Сі заявили про "жаль" з приводу рішення влади Китаю.

Американський канал CNN написав, що крок уряду Китаю має ознаки дій у відповідь а його наслідки незрозумілі, бо "мережа (Бі-Бі-Сі – прим. ГА) недоступна китайським споживачам".

"Бі-Бі-Сі як мовник новин користується найвищою довірою у світі і висвітлює новини з уього світу чесно, безсторонньо та без страху чи фаворитизму", – заявив речник Бі-Бі-Сі.

Як повідомляє видання The Hill, англомовна китайська газета The Global Times повідомила, що "китайські оглядачі заявили, що Бі-Бі-Сі перетворилась на "фабрику чуток".

Раніше уряд Китаю відкинув повідомлення Бі-Бі-Сі про поширеність згвалтувань та тортур у таборах, де уряд Китаю утримає представників мусульманської меншини уйгурів.

"Заборона послідувала за програмою Бі-Бі-Сі про порушення прав людини у Сіньцзяні, у західній частині Китаю", – пише про заборону Весвітної служби Бі-Бі-Сі у Китаї американське видання

На початку місяця у Великобританії позбавили ліцензії на мовлення базований у Китаї телеканал China Global Television Network, який пов’язаний із державним мовником Китаю China Central Television. Розслідування регулятора ЗМІ у Великобританії встановило, що власник ліцензії каналу насправді не мав редакційного контролю.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *