Відбулася зустріч монашества Мукачівської греко-католицької єпархії

Уже традиційно, напередодні свята Стрітення, богопосвячені особи Мукачівської греко-католицької єпархії збираються на спільну зустріч. Цьогоріч така зустріч відбулася 11 лютого 2021 року у Марійському духовному центрі «Джублику» при монастирі Собору Пресвятої Родини.

У ній також взяли участь також отці та сестри Згромадження Воплоченого Слова.

Розпочалися зустрічі Божественною Літургією яку очолив адміністратор Мукачівської греко-католицької єпархії Ніл Лущак. Після Літургії, на перерві, протягом якої богопосвячені особи мали змогу взаємно спілкуватися, відбулася спільна зустріч. Привітавши присутніх, о. Теодор Мацапула, синкел у справах монашества МГКЄ, зачитав декрет єпископа про канонічне заснування Ради Богопосвячених спільнот при Мукачівській греко-католицькій єпархії. Ця рада покликана до спільної діяльності з місцевим єпископом, у співпраці з вищими настоятелями, які делегують до неї своїх представників. Утворення такої ради є відповіддю на потребу свідчити євангельське сопричастя, слідуючи заповіту Христа: «Щоб усі були одно, як ти, Отче, в Мені, а я в Тобі» (Ів. 17, 21) та потребу більшого свідчення про богопосвячене життя у Мукачівській єпархії.

Опісля цього, владика Ніл розповів про значення Року Ювілеїв у Мукачівській єпархії. Відтак усі присутні мали можливість поділитися розповідями про основні моменти із життям їхніх спільнот. Завершилися дні богопосвячених осіб спільним обідом в монастирі Собору Пресвятої Родини.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами http://iveukraine.com.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *