Владика Микола Бичок уділив дияконські свячення трьом редемптористам

12 лютого 2021 року владика Микола Бичок, єпископ Мельбурнської єпархії святих апостолів Петра й Павла УГКЦ, звершив дияконське рукоположення трьох піддияконів зі Згромадження Редемптористів: Святослава Вонса, Романа Бобкова і Михайла Кирича.

Фото: www.cssr.lviv.ua

Чин рукоположення був звершений під час Архиєрейської Божественної Літургії в храмі Матері Божої Неустанної Помочі в м. Івано-Франківську.

У своєму архиєрейському слові владика Микола підкреслив, що «кожен з цих Трьох Святителів, пам'ять яких ми сьогодні звершуємо, був різний, і за своїм характером і за дарами. Але їх об’єднував Христос, якому вони служили, а також  справа проголошення Божого Царства серед людей».

Преосвященніший владика Микола також звернувся до піддияконів і пригадав їм суть дияконського служіння, завершивши проповідь словами: «Кожен з вас є різний, має різні таланти, дари і харизму. Але всіх вас Господь покликав до одного Згромадження Редемптористів. Вас об’єднує Христос у цьому Згромадженні, а ваша різноманітність має стати скарбом для проголошення Царства Небесного, особливо найбільш опущеним, до чого закликав святий Альфонс. У кожній різноманітності є єдність і вона стає реальною тоді, коли ви дивитесь разом в один напрямок, туди "у Кого Велике Відкуплення"».

Після Божественної Літургії преосвященніший владика привітав нововисвячених дияконів і уділив всім вірним архиєрейське благословення.

Департамент інформації УГКЦ
за матеріалами офіційного сайту Редемптористів

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *