Всесвітній день радіо. Папа: нести слово в найвіддаленіші місця

Всесвітній день радіо. Папа: нести слово в найвіддаленіші місця
Святіший Отець у Твіттері вказав на «прекрасну» рису радіо, яка ніколи не втрачає своєї актуальності.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

«У радіо прекрасним є те, що воно несе слово також і в найвіддаленіші місця. #WorldRadioDay», – таким повідомленням у Твіттері Папа Франциск приєднався до відзначення Всесвітнього дня радіо, яке з ініціативи UNESCO відзначається щороку 13 грудня.

Цьогорічне відзначення має тему «Новий світ, нове радіо» та відбувається під гаслом: еволюція, інновація, сполучення. Як зазначається на сайті цієї міжнародної організації, в контексті, позначеному пандемією COVID-19, ця тема також прагне звернути увагу на служіння радіозасобів протягом періоду тривання кризи в охороні здоров’я. Десята річниця від встановлення такого Дня є нагодою відзначити стійкість радіо, його еволюцію та постійну адаптацію впродовж століття до змін нашого суспільства.

Твіт Папи перегукується з його посланням до спільноти Радіо Ватикану, яка напередодні відзначила своє 90-річчя. Варто зауважити, що першу радіостанцію у Ватикані, інавгуровану 12 лютого 1931 року, спорудив винахідник радіозв’язку Ґульєльмо Марконі.

У своєму посланні на цьогорічний Всесвітній день суспільних комунікацій Святіший Отець зупиняється на тому, що інформація повинна розвиватися, «зустрічаючи людей там, де вони перебувають, такими, якими вони є». Для Папи комунікація є місцем зустрічі та спільності, подібно до того «ланцюга зустрічей», який уможливлює вже дві тисячі років «передавати захоплення християнською пригодою».

«“Прийди та подивися” (Ів 1,46). Комунікувати, зустрічаючи людей там, де вони перебувають, такими, якими вони є», – це тема Послання Папи Франциска на 55-й Всесвітній день …

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *