Призначено голів трьох нових районних адміністрацій Тернопілля.

На Тернопільщині президент Володимир Щеленський призначив голів новоутворених Чортківської, Тернопільської та Кременецької райдержадміністрацій. 

Фото www.facebook.com/oda.te.gov.ua

Відповідно до розпоряджень, головою Чортківської райдержадміністрації призначено Володимира Шипітка, Тернопільської райдержадміністрації – Ярослава Матвійчука, а головою Кременецької райдержадміністрації – Віталія Кудлака.

Фото www.facebook.com/oda.te.gov.ua

«Ми очікуємо від кожного з вас чітких та дієвих кроків, швидкого реагування на стан справ в об`єднаних районах, ефективного використання коштів та наповнення місцевих бюджетів. Також важливим є завершення процесу децентралізації та формування команд на місцях. Я сподіваюся, що новопризначені керівники впораються з усіма поставленими завданнями та виправдають всі надії, які ми на них покладаємо!», – зазначив голова Тернопільської облдержадміністрації Володимир Труш під час представлення голів РДА.

У щорічній декларації Володимир Шипітко задекларував 219 тисяч 549 гривень зарплати за рік на посаді голови Заліщицької РДА, та 1 тисячу 643 гривень доходу від оренди майна. Володіє житловим будинок у с. Зозулинці Заліщицького району та трьома земельними ділянками у цьому районі. Дружина володіє будинком у Чернівецькій області та автомобілем Honda CR-V, 2008 року випуску.

Фото www.facebook.com/oda.te.gov.ua

Ярослав Матвійчук вказав у щорічній декларації 177 тисяч 443 гривень зарплати за рік на посаді голови Тернопільської райдержадміністрації, 99 тисяч 066 гривень пенсії, 54 тисячі 387 гривень зарплати в ДП «Укрспирт» та 1 тисяч 390 гривень допомоги учаснику бойових дій. Він зберігає 400 тисяч гривень готівкою та 1 тисячу 275 гривень у «Приватбанку». Володіє земелньою ділянкою у Тернопілському районі, дружина – двома у Лановецькому районі та однією у Тернопілському. Проживає у будинку, який володіє дружина. Має у валсності виробничий цех у Підволочиському районі. Їздить на автомобілі Skoda superb, 2010 року випуску.

Віталій Кудлак задекларував 183 тисяч 354 гривень зарплати за рік на посаді голови РДА та 33 тисяч 786 гривень за викладацьку діяльність у Тернопільському національному технічному університеті. Він володіє дачею у Тернопільському районі, земельною ділянкою у Підволочиському, має у спільній власності автомобіль ВАЗ, 1992 року випуску. Має зобов’язання за кредитом на 18 тисяч 266 гривень.

Нагадаємо, 3 лютого президент Володимир Зеленський призначив голів Стрийської, Самбірської та Золочівської районних державних адміністрацій.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *