Рідкісний снігопад у штаті Техас паралізував рух, спричинив відключення електроенергії

Снігові буревії у південному американському штаті Техас призвели до відключень електроенергії, зупинок руху на шляхах, відтермінувань авіарейсів. Повідомляється про температури до -5 градусів за Цельсієм поблизу міст Техас та Даллас.

Як повідомляє американський канал CBS News, вперше в історії усі 254 округи штату Техас у неділю оголосили попердження про снігову бурю.

Президент США Джо Байден погодив оголошення надзвичайної ситуації у штаті. Повідомляється про відключення електроенергії для споживачів та аварії на автошляхах через ожеледь.

"Автошляхи будуть дуже небезпечними. У деяких регіонах можливі відключення електроенергії. Вдавайтесь до заході безпеки, щоб убезпечити себе", – твітував напередодні губернатор Техасу, Грег Ебботт.

Як відзначають оглядачі, морози становлять особливу небезпеку, бо інфраструктура, житлові будівлі штату та ін. будувались без урахування можливості заморозків.

"Якщо ви народились у Техасі, або вчились тут водити автівку – не їздіть автівкою у цю погоду. Дороги вкриті льдом", – твітує американський телеведучий та ветеран змішаних єдиноборств Тім Кеннеді.

11-го лютого у Техасі внаслідок аварії за участі до 100 авто загинули 6 осіб. Повідомляється, що лід на автошлях міг бути одним із чинників пригоди, яку губернатор штату назвав "жахливою трагедією".

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *