Церква в Іспанії: збірка коштів для боротьби проти голоду та бідності

Церква в Іспанії: збірка коштів для боротьби проти голоду та бідності
Голод та бідність у світі завдають ще більшої шкоди, аніж пандемія Covid-19. На цьому наголошують представники іспанської благодійної організації «Manos Unidas», які у співпраці місцевим єпископатом, організували збірку коштів боротьби з цими явищами в світі.

Alessandro Di Bussolo / Світлана Духович – Ватикан

У неділю, 14 лютого 2021 р., неурядова організація Католицької Церкви Іспанії Manos Unidas (з ісп. Об’єднані руки), за підтримки місцевої Єпископської Конференції, провела щорічну збірку коштів для боротьби з голодом та бідністю в усьому світі. Під час презентації цієї акції, що відбулася 10 лютого, Президент організації Manos Unidas Карла Пардо зазначила, що безпрецедентна санітарна криза, призвела до того, що людство забуло про інші кризи та проблеми, такі як голод та бідність, які завдають ще більшої шкоди, аніж вірус та від яких немає вакцини. Вона додала, що найболючішою та найганебнішою пандемією для людства є нерівність, внаслідок якої у світі 800 мільйонів людей страждають від голоду, а 1,3 мільярда перебуває в бідності.

Фото: Роздача продуктів харчування в Сьєрра-Леоне

Очільниця Manos Unidas зауважила, що з одного боку, пандемія показала, що мури та кордони не можуть встояти перед вірусом, але, з іншого боку, прірва між багатою Північчю та бідним Півднем сьогодні ще більше зросла. Існує лише один вихід з цієї ситуації – солідарність, яка, як зазначається в комюніке організації Manos Unidas, є «передумовою нашої спільної людської гідності; кожна людина, відповідно до своїх можливостей, повинна нести відповідальність за інших».

Серед проектів, які отримають фінансування з цьогорічної збірки, підтриманих відео в соціальних мережах, на радіо та телерекламою, – ініціатива «Kuchinate», що зародилася в Ізраїлі, аби допомогти еритрейським жінкам, які втікають зі своєї країни в пошуках кращого життя та стикаються із суворою імміграційною політикою Тель-Авіва.

Фото: Черниця-комбоніянка з дівчинкою з Еритреї, яку підтримує проект «Kuchinate»

Ще один проект Manos Unidas спрямований на підтримку корінного населення в Перу, де внаслідок пандемії, погіршилася ситуація з продуктами харчування та працевлаштуванням.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *