Кардинал Паролін зустрівся з молоддю, що сприятиме подоланню конфліктів

Кардинал Паролін зустрівся з молоддю, що сприятиме подоланню конфліктів
Під час зустрічі зі студентами з різних країн, що в Італії відвідують навчальну програму зі сприяння подоланню збройних конфліктів, Державний Секретар Святого Престолу вказав на їхній вагомий внесок у будування миру.

Світлана Духович – Ватикан

У понеділок, 15 лютого 2021 р., Державний Секретар Святого Престолу кардинал П’єтро Паролін відвідав організацію World House в італійському селищі Рондіне – Фортеця миру (іт. Rondine – Cittadella della Pace), де розташована однойменна асоціація. До 1977 року середньовічне селище Рондіне в центральноіталійському регіоні Тоскана перебувало в стані повного занепаду. Тодішній місцевий єпископ Талесфоро Чьйолі довірив відродження містечка молодим місцевим сім’ям. Таким чином Рондіне стало місцем освіти й виховання молоді та місцем прийняття для потребуючих сімей. 1988 року тут була заснована організація World House, метою якої є сприяти подоланню збройних конфліктів у всьому світі. А незабаром виник також Міжнародний гуртожиток (іт. Studentato Internazionale), до якого до тепер запрошують студентів, що представляють різні сторони конфліктів у багатьох країнах світу.

Державний Секретар зустрівся зі студентами, що походять з різних країн та відвідують в Рондіне однорічну програму зі сприяння подоланню конфліктів. Після повернення до своїх країн вони будуть покликані, у співпраці з місцевими Церквами, брати участь у соціально-культурних змінах, налагоджувати різні види співпраці, планувати миротворчі та соціальні проекти. «Я передам Святішому Отцеві, що тут будується мир, крок за кроком, цеглина за цеглиною», – зазначив кардинал Паролін, звертаючись до молоді.

«Незважаючи на важкий минулий рік, ми дуже раді, що нам вдалося приїхати до Італії, аби працювати над нашими проектами та продемонструвати, що можна жити разом та спілкуватися», – зазначила після зустрічі молода боснійка Аміна. «Метою проектів, які ми будемо реалізовувати в наших країнах після повернення, є діалог, примиренням та мир. Ми будемо і надалі розвивати мережу молодих людей, які хочуть сприяти соціальній єдності в Середземномор’ї».

Президент організації World House Франко Ваккарі пригадав, що два роки тому кардинал Паролін підтримав Звернення молоді до 193 країн-членів ООН, яке асоціація «Рондіне» представила 10 грудня 2018 р. у штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку з нагоди відзначення 70-ї річниці Загальної декларації прав людини. В цьому зверненні наголошувалася на необхідності формувати серед молоді світових лідерів, здатних будувати мир.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *