Документальний фільм «Блаженніший»

Документальний фільм «Блаженніший» розповідає про життя ісповідника віри патріарха Йосифа Сліпого. Цей фільм є продовженням першого фільму «Справа «Рифи», охоплює період з 1939 по 1963 роки та розкриває невідомі широкому загалу обставини арешту, ув’язнення та звільнення Йосифа Сліпого. https://youtu.be/uHe9eECH7xk
А фільм «Блаженніший» розповідає про життя патріарха в Римі від 1963 року, після звільнення із заслання і до його смерті.
Над стрічкою «Блаженніший» робота тривала понад два роки, а над темою життя і служіння патріарха Йосифа знімальна група працювала понад чотири роки. Працюючи над обома фільмами, творці стрічки побували у дев’ятьох країнах світу, зокрема в Аргентині, США, Канаді, європейських країнах.
Режисер фільму Олена Мошинська, продюсер Павло Казанцев.
Стрічка побудована повністю на інтерв’ю людей, які особисто знали патріарха Йосифа.

Дякуємо🙏, що ви є! ▶ ПІДПИШІТЬСЯ http://bit.ly/33c60vX​ та ВМИКАЙТЕ 🔔, щоб вчасно отримувати сповіщення про онлайн-трансляції та нові відео!

▶ Підтримати ЖИВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ →http://zhyve.tv/donate/​
ЖИВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ (Живе ТБ, Телебачення УГКЦ, УГКЦ наживо) – це суспільно-релігійний проект Української Греко-Католицької Церкви, який забезпечує присутність УГКЦ в медійному просторі та надає віруючим можливість чути голос Церкви, приймати участь у богослужіннях навіть в той час, коли вони не мають змоги відвідувати храм особисто. Створено в 2013 році. Мета проекту «Живе ТБ»: висвітлення діяльності УГКЦ, полегшення комунікації між віруючими УГКЦ в усіх куточках України та за її межами, поширення в українському суспільстві християнських цінностей. ЖИВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ створює програми, новини, прямі трансляції, документальні фільми.
• ЖИВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ УГКЦ – офіційний сайт http://zhyve.tv/​

▶ ЖИВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ у соціальних мережах:
• FACEBOOK https://www.facebook.com/Zhyve.tv/​
• INSTAGRAM https://www.instagram.com/tv.ugcc/​
• YOUTUBE https://www.youtube.com/pressugcc​

† Українська Греко-Католицька Церква (УГКЦ) / Ukrainian Greek Catholic Church – офіційний сайт http://ugcc.ua/​
ЗНАЙТИ ХРАМИ УГКЦ по всьому світу ▶Інтерактивна карта УГКЦ https://map.ugcc.ua/​

#УГКЦ #Українська_Греко_Католицька_Церква #Телебачення_УГКЦ #Живе_телебачення #УГКЦ_трансляції #Живе_ТБ #Zhyvetv #Йосиф_Сліпий

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *