Відновлений пішохідний міст через річку Прут у Коломийській єпархії назвали Стрітенським

У селі Воскресінці Коломийської єпархії урочисто відкрили та освятили пішохідний «Стрітенський міст» через р. Прут. Міст, що розділяє село навпіл зруйнувала повінь у 2008 році.

Майже тринадцять років мешканці половини села, щоб дістатися до магазину чи лікарні  мусіли переходити річку вбрід.  Довгобуд довжиною понад триста метрів завершили зводити напередодні свята Стрітеня Господнього. Назвали міст Стрітенським не лише через свято, а й тому, що нарешті зустрілися два береги річки і об'єднали село.

На довгоочікувану подію – відкриття пішохідного мосту через Прут – прибула велика кількість мешканців с. Воскресінці. Також завітав і єпископ Коломийський Василій Івасюк. Владика здійснив Чин освячення «Стрітенського моста».

Під час урочистостей з словом виступив голова Коломийської ОТГ п. Богдан Станіславський, який неабияк спричинився до зведення споруди: «Сьогодні радію з того що ми нарешті спільними зусиллями відновили цей пішохідний міст, який слугуватиме людям довгі роки. Щиро дякую всім хто спричинився до його спорудження».

На завершення урочистого дійства міський голова нагородив всіх причетних до спорудження «Стрітенського моста» грамотами, а владика Василій окропив новозбудований міст освяченою водою.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами https://kolugcc.org.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *