«Прийміть Бога до серця» – книга від Папи на реколекції для Курії

«Прийміть Бога до серця» – книга від Папи на реколекції для Курії
Цього року великопосні духовні вправи для Римської Курії внаслідок пандемії не зможуть проводитись спільно в присутності учаснииків. Кожному з них Папа Франциск подарував книжку «Прийміть Бога до серця», пропонуючи використовувати її під час індивідуальних роздумів.

Giancarlo La Vella / Духович Світлана – Ватикан

Цього року традиційні великопосні реколекції для Римської Курії не відбудуться в «Домі Божественного Учителя», що в містечку Аріччя, як це було раніше. Однак, для найближчих співробітників Папи наступний тиждень, від 21 до 26 лютого 2021 р., таки стане часом особистої молитви та роздумів, дотримуючись правил санітарної безпеки.

З цієї нагоди Папа Франциск вирішив виразити свою близькість учасникам духовних вправ, подарувавши їм книжку «Прийміть Бога до серця», упорядником якої є священик-єзуїт Данієлє Лібанорі. Разом з книжкою Святіший Отець надіслав короткого листа. «Я переконаний що книжка “Прийміть Бога до серця” допоможе вам у духовному житті», – пише він, закликаючи єднатися в молитві одні за одних.

Випадково віднайдений старовинний рукопис  

Старовинний рукопис, покладений в основу книжки «Прийміть Бога до серця», походить, ймовірно, з ХVІІ ст. Цю своєрідну колекцію приміток, написаних від руки на паперових аркушах церковною латиною, було випадково знайдено на одному з ринків вживаних речей в італійському місті Феррарі.

У передмові до книжки отець Лібанорі висловлює переконання в тому, що автором цих рукописів є один з ченців монастиря святого Вартоломея, що неподалік Феррари, а призначені вони його учням. Примітки містять роздумування з численними біблійними посиланнями. Однією з тем цих роздумів є смертні гріхи, тому, за словами упорядника, ця книжка може бути корисною для того, аби перемогти себе самих і наблизитися до Бога.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *