Ватиканські вітання для новообраного Предстоятеля Сербської ПЦ

Ватиканські вітання для новообраного Предстоятеля Сербської ПЦ
Наступником патріарха Іринея, який переставився до вічності в листопаді минулого року, стане Загребський і Люблянський митрополит Порфирій. У вітаннях, надісланих новообраному Предстоятелю, Голова Папської Ради сприяння єдності між християнами, висловлює сподівання на продовження співпраці.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

У четвер, 18 лютого 2021 р., Надзвичайний Архиєрейський Собор Сербської Православної Церкви, що зібрався у Белграді, обрав нового Архиєпископа Печського, Митрополита Белградо-Карловацького, Патріарха Сербського, яким став 59-річний Митрополит Загребсько-Люблянський Порфирій Перич. Виборчий собор був скликаний після того, як у листопаді минулого року попередній Предстоятель 90-річний патріарх Іриней помер внаслідок ускладнень від Covid-19.

Вітання від Голови Папської Ради сприяння єдності між християнами

Кардинал Курт Кох, Голова Папської Ради сприяння єдності між християнами, надіслав вітального листа 46-му Патріархові Сербської Православної Церкви, в якому висловив сподівання на те, що й надалі розвиватиметься співпраця та посилюватимуться зусилля, спрямовані на зміцнення стосунків між Церквами. Очільник ватиканського екуменічного відомства також побажав, аби й надалі тривала «спільна праця в різних сферах церковного та культурного життя, в усвідомленні того, що остаточною метою діалогу є здійснення головного прагнення Ісуса Христа, яким є повне сопричастя між усіма Його учнями».

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *