16 лютого — День відзначення військових журналістів

День вшанування військового журналіста – сумне свято, що виникло скоріше як маркер проблеми, як зосередження уваги суспільства й міжнародної спільноти на тому, що діяльність преси в Україні, після вторгнення російського агресора стала смертельно небезпечною.
Цинічне вбивство саме цього дня 28-річного воєнкора ТРС МО України «Бриз» Дмитра Лабуткіна, що виконував обов’язки прес-офіцера сектору "С" у районі проведення АТО в січні-лютому 2015 року та знімав хроніку військових буднів для тристоронньої контактної групи у Мінську, – стало точкою кипіння всього журналістського середовища і в черговий раз викликало обурення суспільства підступністю і порушенням всіх міжнародних норм російськими загарбниками. Тому, передусім цей день – день вшанування подвигу військових журналістів, загиблих на полі бою.
Захід з вшанування пам'яті полеглих журналістів разом із героями, чиє життя було обірвано агресором цього дня за 7 років російсько-української війни, пройшов біля меморіалу «Дзвони пам’яті».
На урочистий церемоніал прибули родини полеглих героїв, представники вищого військового керівництва держави, побратими військовослужбовців, працівники військових інформаційно-медійних структур України та курсанти військових вишів.
Далі у Міністерстві оборони України відбулися заходи за участі Міністра оборони України Андрія Тарана, представників військових та цивільних ЗМІ.
Міністр оборони звернувся зі словами подяки до батьків Дмитра Лабуткіна — Алли Іллівни та Віталія Володимировича, зазначивши, що їх син є прикладом для інших журналістів, які ризикуючи життям, виконують завдання на передовій.
За мужність та важливу роботу, а також сумлінне виконання своїх професійних обов’язків і військову службу міністр відзначив кращих представників професії.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *