Підготовка екіпажів для РК «Нептун»

В Одесі на базі інституту ВМС НУ «ОМА» тривають курси підвищення кваліфікації офіцерів берегових ракетно-артилерійських підрозділів, які будуть нести службу на протикорабельному ракетному комплексі «Нептун».
Протягом місяця військовослужбовці зі складу управління та стартових батарей дивізіону вдосконалюватимуть теоретичні знання та практичні навички з професійно-орієнтованої та спеціалізованої професійної підготовки офіцерів берегових ракетно-артилерійських військ.
Курс включає в себе вивчення таких дисциплін, як тактика берегових ракетно-артилерійських підрозділів, організація військового зв’язку, система розпізнавання ВМС, основи морської навігації, будова протикорабельних ракет, системи управління стрільбою протикорабельних ракетних комплексів.
Варто зауважити, що інструкторсько-викладацький склад пройшов фахову підготовку в Державному підприємстві «Державне Київське конструкторське бюро «Луч» та брав безпосередню участь у проведенні державних випробувань комплексу «Нептун» у 2020 році.
Підготовка військових фахівців, які вже незабаром будуть працювати з новітньою технікою, триватиме до кінця лютого, а після закінчення курсу офіцери складуть іспит та отримають відповідні сертифікати.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *