Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Глава УГКЦ зустрівся з послом Німеччини в Україні

Сьогодні, 24 лютого, в Києві Блаженніший Святослав, Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви, зустрівся з послом Німеччини в Україні пані Анкою Фельдгузен. Зустріч ввічливості відбулася на прохання пані посла.

Під час розмови сторони обговорили сучасну релігійну і суспільну ситуацію в Україні. Блаженніший Святослав, головуючий у Всеукраїнській раді Церков і релігійних організацій, представив свою думку щодо суспільно-релігійного життя в Україні і розповів про останні зустрічі Ради Церков з послами країн «Великої сімки», зокрема Канади.

«В центрі душпастирської уваги УГКЦ стоїть протидія домашньому насильству. Ця тема буде темою наступного Синоду Єпископів УГКЦ в Україні. Відчуваємо, що це гостра проблема, яка ставить під загрозу інститут сім’ї в Україні. Ми хочемо бути тими, хто захищає перед державою потреби сім’ї і активно протидіяти домашньому насильству на парафіяльних рівнях», – наголосив Предстоятель УГКЦ.

Крім цього, Глава Церкви обговорив з пані Анкою Фельдгузен кроки співпраці ВРЦіРО з Німеччиною. В контексті розмови було пригадано візит до Берліну і відзначено його важливість, як для німецького політикуму, так і для Ради Церков.

Пані посол поцікавилася життям і становищем УГКЦ в Німеччині. Зокрема було згадано про призначення нового апостольського екзарха для українців греко-католиків в Німеччині та Скандинавії.

Сторони обговорили і питання міжцерковних стосунків. Блаженніший Святослав задекларував, що в екуменічній відкритості по відношенню до інших Церков УГКЦ вбачає важливу складову своєї діяльності. А також підкреслив, що у ВРЦіРО всі Церкви працюють разом в ім’я спільного блага.

Важливою темою сьогоднішньої розмови Глави УГКЦ з послом Німеччини стало питання наступної зустрічі ВРЦіРО з послами країн «Великої сімки», центральною темою якої передбачено тему справедливості як певної засади реформи судочинства в Україні.

Департамент інформації УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *