Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Папа обрав нового особистого лікаря, яким призначив професора Бернабеї

Папа обрав нового особистого лікаря, яким призначив професора Бернабеї
Спеціаліст у ділянці геронтології замінить професора Фабріціо Соккорсі, який був особистим лікарем Святішого Отця від 2015 року та в січні помер внаслідок ускладнень від Covid-19.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

У середу, 24 лютого 2021 р., у Ватикані повідомлено про те, що Папа Франциск призначив своїм особистим лікарем професора Роберто Бернабеї, викладача внутрішньої медицини та геріатрії в Католицькому Університеті Пресвятого Серця в Римі.

Уродженець Флоренції, Роберто Бернабеі є директором Школи спеціалізації в геріатрії згаданого університету, а також очолює Департамент наук про старіння, неврології та ортопедії Фундації університетської лікарні ім. Аґостіно Джемеллі. Провідний спеціаліст свого часу також очолював Італійську Асоціацію Геронтології та Геріатрії та є членом European Academy for Medicine of Ageing.

Він замінить у виконанні цих обов’язків професора Фабріціо Соккорсі, якого Папа Франциск обрав особистим лікарем у 2015 році, і який на початку січня цього року він помер від ускладнень, викликаних коронавірусною недугою.

Професор Соккорсі відійшов до вічності 9 січня в римській лікарні Аґостіно Джемеллі, де був госпіталізований після онкологічного лікування та ускладнень, викликаних Covid-19.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *