Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

США стурбовані можливою закупівлею Єгиптом Су-35 у Росії

Держсекретар США Ентоні Блінкен напередодні висловив заклопотаність через можливу закупівлю Єгиптом російських винищувачів Су-35, повідомив Держдепартамент.

Блінкен заявив про це в телефонній розмові з міністром закордонних справ Єгипту Самеха Шукрі.

«Держсекретар і міністр закордонних справ наголосили на важливості міцного стратегічного партнерства між США та Єгиптом, особливо в сфері безпеки і триваючого співробітництва в боротьбі з тероризмом, а також обмінялися думками щодо регіональних проблем», – заявив представник Держдепартаменту Нед Прайс.

«Держсекретар висловив стурбованість з приводу прав людини, які, як він підкреслив, матимуть центральне значення для двосторонніх відносин США і Єгипту, а також потенційної закупівлі Єгиптом винищувачів Су-35 у Росії», – додав Прайс.

Як днями відзначили у МЗС Росії, ВПС Росії стали використовувати Су-35 у 2017-му році. Літак являє собою глибоко модернізований варіант літака Су-27 і належить до покоління 4++.

Днями ЗМІ повідомили, що Індонезія, яка раніше розглядала можливість придбання літаків Су-35, відмовились від них на користь французьких Rafale та американських F-15.

Блінкен і Шукрі також обговорили підтримку мирних переговорів в Лівії під егідою ООН, близькосхідний мирний процес і співробітництво в боротьбі з тероризмом на Синайському півострові, повідомив Прайс.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *