Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

В академії Івана Золотоустого відбувся День відкритих дверей

У рамках організації вступної кампанії у 2021 році в Івано-Франківській академії Івана Золотоустого відбувся День відкритих дверей. До академії завітали майбутні студенти, батьки, вчителі та інші зацікавлені особи з Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської і Чернівецької областей.

Перед присутніми виступили проректор з наукової роботи Олег Білоус, проректор з навчальної роботи, протоієрей Андрій Чорненко, відповідальний секретар Приймальної комісії академії, завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Руслан Делятинський та голова Студентського самоврядування, студент четвертого курсу бакалаврату Андрій Жук.

Представники академії розповіли про історію, сучасний стан і перспективи закладу вищої освіти, про особливості організації навчальної і наукової роботи, про організацію дозвілля, про основні аспекти і етапи вступної кампанії, а також відповіли на запитання присутніх.

Майбутні студенти та всі охочі ознайомилися із матеріально-технічної базою академії, оглянули аудиторії, побували в бібліотеці, відвідали кав’ярню та місця проведення дозвілля.

 Департамент інформації УГКЦ за матеріалами http://ugcc.if.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *