Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Росія: мусульмани видали переклад енцикліки «Fratelli tutti»

Росія: мусульмани видали переклад енцикліки «Fratelli tutti»
Презентація видання, що започатковує нову серію, присвячену міжрелігійному діалогові, відбудеться за участі Апостольського нунція, представників релігійних і суспільних організацій та академічного світу.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

У середу, 3 березня 2021 р., в Москві відбудеться презентація видання першого перекладу російською мовою енцикцліки Папи Франциска «Fratelli tutti» про братерство та соціальну дружбу. Над виданням працювало мусульманське видавництво, залучивши науковий колектив Мусульманського Міжнародного Форуму. Праця, приготована під егідою Духовного управління мусульман РФ, побачила світ напередодні Христового Різдва.

Видання представлятимуть Голова Духовного управління мусульман Російської Федерації муфтій шейх Равіль Ґайнутдін, Апостольський нунцій в РФ архиєпископ Джованні Д’Анієлло, архиєпископ Архидієцезії Матері Божої в Москві Паоло Пецці. На презентацію запрошені представники різних конфесій та релігійних організацій, представники органів влади, академічного середовища та суспільних організацій.

Як зазначається в комюніке, видання російського перекладу енцикліки «Fratelli tutti» започатковує видавничу серію «Міжрелігійний діалог», покликану сприяти науковим дослідженням та роздумам щодо фундаментальних питань для гармонізації стосунків між релігіями. Особливу увагу буде присвячено миротворним і гуманістичним ініціативам і висловлюванням на цю тему релігійних лідерів.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *