Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Світові витрати на оборону досягли рекордних значень – дослідження

Світові видатки на оборону склали 1,8 трильйона доларів в 2020 році. Попри загальне економічне падіння, спричинене пандемією, оборонні видатки в реальному вимірі зросли майже на 4%, порівняно з 2019 роком. Такі дані наводить британський Міжнародний інститут стратегічних досліджень IISS у своєму щорічному звіті «Військовий баланс».

40,3% світових витрат на оборону припадає на США. На Китай припадає 10% світових оборонних видатків. Ця країна – на другому місці після США.

Європейські країни-члени НАТО збільшують видатки на оборону, після російської агресі в Криму. Ця тенденція продовжилась і в 2020 році – оборонні видатки цих країн зростли до 1,64% ВВП, порівняно з 1,25% ВВП в 2014 році, зауважили дослідники.

Росія витратила на оборонні потреби більше 60 мільярдів доларів і є п’ятою за цим показником у світі.

Дослідники зауважують, що Росія, хоча і не так масштабно як Китай, але прагне інтегрувати сучасне озброєння. «Через проблеми із розміщенням устаткування нового покоління із броньованих машин «Армата» та бойовим літаком Су-57 «Фелон», є наголос на модернізації існуючих платформ та інтеграції нової зброї», – пишуть дослідники про Росію.

Також, дослідники вказують, що Росія в 2020 році продовжила випробування гіперзвукових ракет. Подібні програми є і в Китаї, що спонукає країни світу більше уваги приділяти повітряній обороні.

Інше питання, як привернуло до себе увагу в 2020 році – діяльність збройних формувань, що не є в складі війська, таких як Китайська берегова гвардія та морська міліція а також «використання недержавних збройних формувань для застосування сили державною, як, наприклад, повідомлення про використання російською Групою Вагнера бойових літаків Міг-29 та Су-24», йдеться у звіті.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *