Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

У Львівській міськраді створюють депутатський хор.

У Львівській міській раді створять депутатський хор. Таку пропозицію міського голови Львова Андрія Садового погодили на засіданні колегії у середу, 24 лютого. Про це повідомив керівник Академічної хорової капели «Дударик» Дмитро Кацал, який диригуватиме хором.

Фото https://city-adm.lviv.ua

Очікується, що хор буде змішаний: чоловічий і жіночий. До участі запрошують усіх депутатів міської ради. Першу репетицію запланували на 4 березня.

За словами диригента, ідея міського голови полягає в тому, що така творча співпраця покращить внутрішні комунікації між депутатами ради.

Фото www.facebook.com/dmytro.katsal

Упродовж року хор розучуватиме виконання державного гімну України, пісню «Боже великий, єдиний», гімни ОУН і УСС, а також «Заповіт» Шевченка.

Зазначимо, до цього упродовж 15 років церемоніальне виконання державного гімну, зокрема і на установчій сесії Львівської міської ради восьмого скликання, яка відбулася 4 грудня 2020 року, здійснював муніципальний хор «Гомін». У супроводі професійних виконавців депутати також разом співали «Боже великий, єдиний».

Нагадаємо, Академічна хорова капела «Дударик» у 2021 році святкує 50-річний ювілей, торік вона отримала статус національної. Щороку у День незалежності України хористи біля пам’ятника Тарасові Шевченку у Львові справляють подяку за незалежність України: виконують Акафіст до Пресвятої Богородиці та представляють громадськості ретроспективу українського гімну – козацького, русинського, стрілецького, повстанського, духовного і державного.
 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *